חיטוב צוואר גנטי והעלמת סנטר כפול לצעירים וצעירות


doctor_003פיסול קו זווית הלסת והעלמת סנטר כפול


המרכז הרפואי MC גאה להציע את מיטב הכירורגים הפלסטיים המומחים בעיצוב ופיסול הפנים בטכניקות רפואיות מהתקדמות והבטוחות ביותר.

נשים וגברים צעירים בגילאים 18-38 אינם יודעים איך לפתור את תופעת הסנטר כפול או הצוואר הלא מחוטב גם כשאינם סובלים מעודף משקל, ומבקשים לשפר את מראה זווית הלסת אצלהם ולהעניק לפנים קו זווית לסת חדה ומופרדת מאזור הצוואר.

חיטוב הצוואר והסנטר באופן ממוקד ייפתור לנצח את תופעת הסנטר הכפול והצוואר הלא מחוטב, והיא אינה אלא קיבוע של שריר הצוואר (פלטיזמה) בהרדמה מקומית וממוקדת ללא סיכונים וסיבוכים.

בנוסף לקיבוע השריר מתבצע גירוי של הרקמה באזור הצוואר והסנטר והוצאת מיליגרמים קטנים של שכבת השומן תוך כדי פיסול וחידוד קו זווית הלסת.

ההליך אורך כשעה בלבד בהרדמה מקומית וממוקדת, על ידי כירורג פלסטי מומחה בבית חולים פרטי בסטנדרט רפואי גבוה ובאישור ובפיקוח משרד הבריאות. לאחריו תעברו למנוחה והתאוששות, ובאותו היום תשובו לביתכם. זמן ההחלמה נחשב לקצר ומהיר.

shutterstock_104000726התוצאה המתקבלת היא צוואר מחוטב המדגיש את זוויות הלסת ומקנה מסגרת טבעית לפנים.

הבלטת סנטר


הסנטר מגדיר את תווי הפרופיל שלנו, נותן מסגרת לפנים ועל פי מחקרים כלליים שנעשו, כאשר מדובר בסנטר נסוג, "חסר", יש לו השפעה שלילית על הרושם הראשוני שאנו משאירים.


ניתוח לעיצוב הסנטר, לרוב של הגדלה או הבלטה שלו, אורך כשעה ומטרתו למלא את הסנטר בצורה פרופורציונית לתווי הפנים, באמצעות שתל סיליקון קשיח.

הוא נערך בהרדמה מקומית וממוקדת או מלאה, בהתאם לשיקול דעתו של הרופא ובהתחשב לרצונך.

מילוי הסנטר מתבצע מתוך חלל הפה או דרך חתך קטן בחלק התחתון והמוסתר של הסנטר. לאחר מספר שעות של השגחה ומנוחה תחזרו לביתכם ובמשך כשבוע ישמרו מדבקות רפואיות מיוחדות על האזור, זמן ההחלמה קצר ומהיר. הניתוח מתאים לנשים וגברים.

הניתוח מתבצע על ידי כירורג פלסטי מומחה בבית חולים פרטי בסטנדרט רפואי גבוה, באישור ובפיקוח משרד הבריאות. הוא מתאים לנשים וגם לגברים, אם כניתוח בפני עצמו ואם כחלק מניתוח משולב של הפנים והאף.
כדאי לדעת

לפני שיקבע תור לניתוח, תעברו שיחת ייעוץ ובדיקה על ידי הרופא המנתח. הוא יסקור יחד איתכם את האפשרויות העומדות לרשותכם בהסתמך על רצונכם ועל מצבכם הבריאותי. תוכלו לשאול אותו את כל השאלות העולות בראשכם ותקבלו פירוט מלא על התהליך כולו: יינתן הסבר על סוג ההרדמה, זמן הניתוח, תקופת האשפוז, מיקום החתכים והצלקות הצפויות, תופעות הלוואי, סיבוכים אפשריים וזמן ההחלמה.
בנוסף הוא יפנה אתכם לבדיקות רפואיות במידה ויהיה צורך בכך לפני הניתוח, וכן ינחה אתכם מפורטות בקשר לתרופות אותן אתם נוטלים, לצום ולהפסקת עישון טרם הניתוח.

ניתוחים פלסטיים - הטבות מיוחדות
 • ל-50 הנרשמים הראשונים!

  מתיחת פנים ללא ניתוח, בשיטה טבעית ובמחיר מיוחד!
 • הכיני גופך לקיץ! הצרת היקפים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ להמסת השומן והצלוליט. תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!
 • הרמת פנים ללא ניתוח! תוצאות מדהימות בטיפול קצר ללא כאבים וללא זמן החלמה!
 • מילוי קמטים בשיטה מיוחדת ללא מחטים וללא כאבים!

  פיסול ועיצוב האף ללא ניתוח!

  פיסול ועיצוב השפתיים ללא מחטים לתוצאה טבעית ומושלמת.
 • הטבה מיוחדת! למזמינות הרמת פנים ללא ניתוח יינתן אזור בוטוקס / טיפול מזותרפיה מתנה!
 • ניתוחי אף בהשתתפות קופות החולים ובמחיר מיוחד!

  עיצוב ופיסול הגוף ע"י המסה ושאיבת שומן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במחיר מיוחד!