הקטנת שפתיים תחתונות


shutterstock_94560037המרכז הרפואי MC גאה להציע את מיטב המנתחים המומחים בפלסטיקה ואגינלית

האם את סובלת מהתופעה השכיחה אך מוצנעת, של שפתי-פות מוגדלות או א-סימטריות? בין אם מדובר בתופעה מולדת, או בהחמרה של המצב עקב לידות או נזקי הגיל, בין אם יש לך גם יבלות בעור הנרתיק או שזה רק עניין של מבנה אי סימטרי, הרי שמדובר באי נעימות אחת גדולה. 

הנשים שמגיעות אלינו מתארות מבנה גדול, רפוי או לא סימטרי של איבר המין, שמביך ומתסכל אותן, עד כדי הימנעות מחשיפה ומקיום יחסי מין. 

אצל רבות מהן, השפתיים המוגדלות יוצרות הפרעה של ממש, מחוסר יכולת ללבוש מכנס הדוק ועד קושי בקיום פעילויות גופניות – מיחסי מין ועד רכיבה על אופניים. 

אך לא חייבים להשלים עם המציאות הזאת. כיום ניתן בניתוח קל, המבוצע בהרדמה כללית ואורכו כשעה בבית חולים פרטי בסטנדרט רפואי גבוה ובאישור ובפיקוח משרד הבריאות, לעצב מחדש את השפתיים הקטנות, הניתוח מבוצע על יד רופא גניקולוג מומחה מיומן בניתוחים פלסטיים של הואגינה, לאחר מספר שעות של מנוחה והשגחה תשתחררי לביתך, ולמחרת כבר תוכלי לחזור לפעילות רגילה.

יש פתרון לבעיה, ואצלנו לא מתביישים לדבר עליה. בהלנה מדיקל סנטר, הניתוחים הואגינליים מבוצעים אך ורק על ידי גינקולוג מומחה.

כדאי לדעת

לפני שיקבע תור לניתוח, תעברי שיחת ייעוץ ובדיקה על ידי הרופא המנתח. הוא יסקור יחד איתך את האפשרויות העומדות לרשותך בהסתמך על רצונך ועל מצבך הבריאותי.

תוכלי לשאול אותו את כל השאלות העולות בראשך ותקבלי פירוט מלא על התהליך כולו: יינתן הסבר על סוג ההרדמה, זמן הניתוח, תקופת האשפוז, מיקום החתכים והצלקות הצפויות, תופעות הלוואי, סיבוכים אפשריים וזמן ההחלמה.

בנוסף הוא יפנה אותך לבדיקות רפואיות במידה ויהיה צורך בכך לפני הניתוח, וכן ינחה אותך מפורטות בקשר לתרופות אותן את נוטלת, לצום ולהפסקת עישון טרם הניתוח.

ניתוחים פלסטיים - הטבות מיוחדות
 • ל-50 הנרשמים הראשונים!

  מתיחת פנים ללא ניתוח, בשיטה טבעית ובמחיר מיוחד!
 • הכיני גופך לקיץ! הצרת היקפים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ להמסת השומן והצלוליט. תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!
 • הרמת פנים ללא ניתוח! תוצאות מדהימות בטיפול קצר ללא כאבים וללא זמן החלמה!
 • מילוי קמטים בשיטה מיוחדת ללא מחטים וללא כאבים!

  פיסול ועיצוב האף ללא ניתוח!

  פיסול ועיצוב השפתיים ללא מחטים לתוצאה טבעית ומושלמת.
 • הטבה מיוחדת! למזמינות הרמת פנים ללא ניתוח יינתן אזור בוטוקס / טיפול מזותרפיה מתנה!
 • ניתוחי אף בהשתתפות קופות החולים ובמחיר מיוחד!

  עיצוב ופיסול הגוף ע"י המסה ושאיבת שומן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במחיר מיוחד!