מתיחת צוואר - בהרדמה מקומית בשיטה בלעדית


19182048המרכז הרפואי MC גאה להציע את מיטב הכירורגים הפלסטיים המומחים בעיצוב ופיסול הפנים בטכניקות רפואיות מהתקדמות והבטוחות ביותר.

במקביל להזדקנות עור הפנים וגם מסיבות גנטיות, אצל נשים וגברים מעל גיל 38 מתחילים לראות התרופפות שרירים ושומן בעיקר בלסת התחתונה והצוואר, הצונחים כלפי מטה.

מתיחת צוואר ממוקדת תפתור לנצח את תופעת הסנטר הכפול והצוואר הנפול, והיא אינה אלא איחוי של שריר הצוואר (פלטיזמה) בהרדמה מקומית וממוקדת ללא סיכונים וסיבוכים.
בנוסף לאיחוי השריר מתבצע גירוי של הרקמה בצוואר והוצאת מיליגרמים קטנים של שכבת השומן שהצטברו עם השנים על השריר וגרמו למראה צוואר גדול ולא מחוטב.

אודות הניתוח

ההליך אורך כשעה בלבד בהרדמה מקומית וממוקדת, לאחריה תעברו למנוחה והתאוששות, ובאותו היום תשובו לביתכם.
הניתוח מתבצע על ידי כירורג פלסטי מומחה בבית חולים פרטי בסטנדרט רפואי גבוה ובאישור ובפיקוח משרד הבריאות והתוצאה המתקבלת היא של צוואר מחוטב המדגיש את זוויות הלסת ומקנה מסגרת טבעית לפנים.

החלמה מניתוח זה קלה יחסית ולאחר הניתוח ייתכנו מעט כאבים, נימול קל של העור בעיקר בעור הצוואר תופעה זו חולפת תוך מספר שבועות, והנפיחות תחלוף בתוך שבועיים.

כדאי לדעת

לפני שיקבע תור לניתוח, תעברו שיחת ייעוץ ובדיקה על ידי הרופא המנתח. הוא יסקור יחד איתכם את האפשרויות העומדות לרשותכם בהסתמך על רצונכם ועל מצבכם הבריאותי. תוכלו לשאול אותו את כל השאלות העולות בראשכם ותקבלו פירוט מלא על התהליך כולו: יינתן הסבר על סוג ההרדמה, זמן הניתוח, תקופת האשפוז, מיקום החתכים והצלקות הצפויות, תופעות הלוואי, סיבוכים אפשריים וזמן ההחלמה.

בנוסף, הוא יפנה אתכם לבדיקות רפואיות במידה ויהיה צורך בכך לפני הניתוח, וכן ינחה אתכם מפורטות בקשר לתרופות אותן אתם נוטלים, לצום ולהפסקת עישון טרם הניתוח.

ניתוחים פלסטיים - הטבות מיוחדות
 • ל-50 הנרשמים הראשונים!

  מתיחת פנים ללא ניתוח, בשיטה טבעית ובמחיר מיוחד!
 • הכיני גופך לקיץ! הצרת היקפים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ להמסת השומן והצלוליט. תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!
 • הרמת פנים ללא ניתוח! תוצאות מדהימות בטיפול קצר ללא כאבים וללא זמן החלמה!
 • מילוי קמטים בשיטה מיוחדת ללא מחטים וללא כאבים!

  פיסול ועיצוב האף ללא ניתוח!

  פיסול ועיצוב השפתיים ללא מחטים לתוצאה טבעית ומושלמת.
 • הטבה מיוחדת! למזמינות הרמת פנים ללא ניתוח יינתן אזור בוטוקס / טיפול מזותרפיה מתנה!
 • ניתוחי אף בהשתתפות קופות החולים ובמחיר מיוחד!

  עיצוב ופיסול הגוף ע"י המסה ושאיבת שומן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במחיר מיוחד!