ניתוחים פלסטיים


מזה שנים, ניתוחים פלסטיים הם טרנד סוחף, במיוחד כאשר עולם הרפואה והפלסטיקאים עלו על ה"פתרון" האולטימטיבי לקמטים. בעבר, רוב הנשים אשר אזרו אומץ והפקירו את פניהן לסכין המנתח, היו נשים בסביבות גיל המעבר, נשים אשר חצו זה לא מכבר את גיל 50, 60 ואפילו יותר. התוצאות היו לא פחות ממצוינות. בבת אחת, הפחיתו 30 שנים מגיל המנותחות. גם כיום ניתוחים פלסטיים הם טרנד לוהט, הם בטוחים יותר בהשוואה לעבר, ולכן יותר ויותר אנשים, לא חושבים פעמיים לפני שהם פונים לרופא פלסטיקאי.

ניתוחים פלסטיים – לא רק לפנים

בין הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר, ניתן להזכיר ניתוח הגדלת חזה, זאת עושים באמצעות השתלת סיליקון לחזה, ניתוחי הקטנת חזה, ניתוחים אלה מתבצעים הן בשל בעיות אסתטיות והן בשל בעיות בריאותיות, כאשר החזה כבד מידיי הוא גורם לבעיות גב. ניתוחים פלסטיים להקטנת חזה פופולאריים גם בקרב נערות הסובלות מהצקות מצד ילדים אחרים ומבעיות חברתיות. עוד ניתוחים פופולאריים הם ניתוחי שאיבת שומן, במיוחד מהבטן אך גם ממקומות אחרים בגוף, ניתוחים לשיפוץ האף, ניתוחי אוזניים לתיקון אוזניים בולטות, הצרת היקפים והמסת שומן ניתוחי עפעפיים והצוואר.

איך בוחרים רופא פלסטיקאי ?

בהחלט לא מומלץ להמר על הבריאות שלכם ועל המראה החיצוני. מומלץ לבחור רופא ידוע ובעל שם, אשר צבר ניסיון רב בתחום הניתוחים הפלסטיים. ניתן גם להתרשם יותר ולקרוא על המרפאות השונות אשר מציעות ניתוחים פלסטיים, באמצעות האינטרנט. רבים מן האתרים גם מציעים לכם לבצע השוואת מחירים. אתם משאירים את הפרטים שלכם, ונציג טלפוני יחזור אליכם בהקדם, עם הצעת מחיר.

אנשים הסובלים מבעיות בריאותיות כגון סוכרת או בעיות לב, חייבים להתייעץ עם הרופא הפלסטיקאי באם בכלל מותר להם לעבור את ההליך הניתוחי. לעיתים, הרופא יפסול זאת על הסף, בשל הסיכונים הכרוכים בניתוח ובהליך ההרדמה.

נשים רבות, אבל גם גברים, מחליטים להשקיע את כספם בניתוחים פלסטיים, וכיום ניתוחים אלו אינם לעשירים בלבד. התוצאות באחוז גבוה מהמקרים הן מוצלחות במיוחד, ואנשים אשר עברו ניתוחים פלסטיים מעידים על כך שהניתוחים שינוי להם את החיים מן הקצה אל הקצה.