הזרקת שומן עצמי לפנים


shutterstock_7609933המרכז הרפואי גאה להציע את מיטב המומחים בעיצוב ופיסול הפנים בטכניקה הרפואית המתקדמת הטבעית והבטוחה ביותר מילוי בשומן עצמי בשיטת, Microdroplet החדישה ! 

הזרקת שומן עצמי היא פתרון נהדר במקרים בהם יש צורך במילוי נפח גדול המהווה חלופה חדשה ומלהיבה למתיחת הפנים המסורתית והפולשנית. ונחשבת כיום לדרך האידיאלית והיעילה לשחזר את מראה הנעורים ללא כל הסיבוכים האפשריים שקשורים לניתוח. שנים של עייפות, הזדקנות ולחצים סביבתיים נמחקות ללא שימוש בסכין וללא סיכונים משמעותיים. גברים או נשים שעדים לאובדן נפח וקווי מתאר מודגשים של פניהם, ושואפים להגיע לאפקט ההרמה הם המועמדים האידיאליים לטיפול.

הטיפול מיועד לכל שטח הפנים לפי הרצון והצורך: קמטי הבעה, קו זווית הלסת, עצמות לחיים, רקות, מצח, עיניים שקועות. עפעפיים. גבות. צוואר ומחשוף (דקולטה) הטיפול הוא מהיר, מדויק מאוד, נטול כאב והכי חשוב טבעי. והתוצאות – תווי הפנים הטבעיים חוזרים למקומם, הקמטים המטופלים נעלמים והמראה המתקבל הוא צעיר וחיוני יותר.
באותו ההליך ניתן גם לטפל באזורים שונים בגוף: מילוי והצערת גב כפות הידיים. מילוי והרמת החזה לנשים. עיצוב ומילוי ישבן. מילוי חזה "סנדלרים" לגברים ועוד.

היתרון הגדול של מילוי בשומן עצמי למול חומרי מילוי מסחריים הוא היכולת להשתמש בנפחים גדולים וללא הגבלה בכמות חומר המילוי. והיותו 100% טבעי. האומנם קיימת ספיגה של חלק קטן מהנפח המוזרק בחודשים הראשונים שלאחר ההזרקה אך מה שנשאר לאחר מכן הוא חלק מגופך שפשוט "עבר דירה" והוא יישאר לשנים רבות

תיאור הטיפול

פרוצדורת הזרקת השומן פשוטה בטוחה ומבוצעת רק על ידי רופא מומחה בכירורגיה פלסטית עתיר ניסיון בפיסול הפנים והגוף בשומן עצמי. אורכת כשעתיים ומתבצעת בהרדמה מקומית. לתאי השומן שמוצאים מהגוף אין זמן חיים ארוך ולפיכך יש להזריק אותם במהירות לאיבר אותו מעוניינים לעצב. מסיבה זו , נטילת השומן מהגוף והחזרתו מתבצעות בפרוצדורה אחת ומהירה. מדובר על נטילת שומן ממקום אחד והעברה שלו למקום אחר בגוף בו חסר השומן .

הזרקת השומן יכולה להתבצע בכל מקום בגוף, בעיקר באזורים שבהם אנו מעוניינים לפסל ולהשיל שנים מהמראה לדוגמא: פיסול ומילוי עצמות לחיים, הרמה ומתיחת לחיים, הרמת גבות, מילוי והרמת רקות, מילוי שקעים מתחת לעיניים וטיפול בעיניים שקועות, מילוי הקמטים, מילוי קמטי הבעה עמוקים, מילוי שקעים והחזרת נפח לפנים, פיסול ועיצוב קו זווית הלסת, הרמת צוואר, הצערת המחשוף, מילוי והצערת גב כפות הידיים, מילוי והרמת החזה, פיסול והרמת ישבן ועוד

ההליך פשוט ובטוח ביותר –שואבים שומן בכמות של כ 60 - 100 סמ"ק ממקום כלשהו בגוף. את השומן מוציאים בצורה עדינה ממקומות שיש בהם שומן עודף בגוף כמו למשל דופן הבטן או הירכיים. את השומן מזככים ואת תאי השומן החיים מחזירים למקומות הרצויים בפנים או בכל מקום אחר ע"י הזרקה עדינה מאד ולא כואבת. לאחר ההזרקה תיתכן נפיחות קלה ולעיתים שטפיי דם קטנים שייספגו מעצמם ויעברו בחלוף מספר ימים בודדים. התוצאות נשמרות לתקופה של כ 5 שנים ואף הרבה יותר.

חשוב מאוד להקפיד לבצע את הטיפול במרכז רפואי רציני ולוודא שרופא, המיומן בסוג זה של טיפולים, מבצע אותו.

כדאי לדעת

הרמת הפנים והזרקת השומן מותאמות באופן אישי לכל מטופל ע"י הרופא בהתאם לגילו, מצבו הרפואי, ציפיותיו מהטיפול ומצב עורו. ההליך קצר יחסית ואורך בין שעה לשלוש שעות. משך הזמן תלוי בדרך כלל במקום שדורש עיצוב. בעיצוב הפנים מושקעת עבודה אומנותית רבה ומוקפדת הדורשת סבלנות ודיוק רב..

זוהי פרוצדורה חד פעמית ופשוטה התוצאות מיידיות ובולטות, השימוש הוא בחומרים טבעיים, זמן התאוששות קצר מאוד ללא צורך באשפוז וההנאה ארוכת טווח
לפני שיקבע תור לטיפול, תעברו שיחת ייעוץ ובדיקה על ידי הרופא המטפל. הוא יסקור יחד איתכם את האפשרויות העומדות לרשותכם בהסתמך על רצונכם ועל מצבכם הבריאותי.
תוכלו לשאול אותו את כל השאלות העולות בראשכם ותקבלו פירוט מלא על התהליך כולו: יינתן הסבר על סוג ההרדמה, זמן הטיפול, תופעות הלוואי, סיבוכים אפשריים וזמן ההחלמה.

ניתוחים פלסטיים - הטבות מיוחדות
 • ל-50 הנרשמים הראשונים!

  מתיחת פנים ללא ניתוח, בשיטה טבעית ובמחיר מיוחד!
 • הכיני גופך לקיץ! הצרת היקפים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ להמסת השומן והצלוליט. תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!
 • הרמת פנים ללא ניתוח! תוצאות מדהימות בטיפול קצר ללא כאבים וללא זמן החלמה!
 • מילוי קמטים בשיטה מיוחדת ללא מחטים וללא כאבים!

  פיסול ועיצוב האף ללא ניתוח!

  פיסול ועיצוב השפתיים ללא מחטים לתוצאה טבעית ומושלמת.
 • הטבה מיוחדת! למזמינות הרמת פנים ללא ניתוח יינתן אזור בוטוקס / טיפול מזותרפיה מתנה!
 • ניתוחי אף בהשתתפות קופות החולים ובמחיר מיוחד!

  עיצוב ופיסול הגוף ע"י המסה ושאיבת שומן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במחיר מיוחד!