שאלות ותשובות


מהם הדברים שעלי להקפיד לפני ביצוע ניתוח אסתטי?

אם מדובר בפעולה כירורגית קטנה, יש להעדיף תמיד שהניתוח האסתטי יתבצע ככל האפשר בהרדמה מקומית.

יש מספר תנאים נוספים שהם תנאי בל יעבור: הראשון שבהם שהגוף בו את מבצעת את הניתוח מתאפיין בכך שהוא מבצע את ההליך ולא גוף שכל תפקידו תיווך בינך ובין הרופא המנתח. חשוב שהגוף בו בחרת נתפס כמקצועי ואמין ומציב סטנדרטים אחידים של מצוינות מקצועית ורמת התמחות. בחרי בגוף שלרשותו חדרי ניתוח איכותיים (בקשי לראות) שהוא עוסק בניתוחים אסתטיים דרך קבע. יש חשיבות רבה לתיאום צפיות לפני הניתוח ובקשי לקבל המלצות של מטופלים שעברו ניתוח דומה. בהצלחה.

אני בת 42 וכבר קיימת לי צניחה של הלחיים בצידי הפנים מה עלי לעשות?

לשאלתך אפשר להבין כי מדובר בעודפי עור שנצברו עם השנים באזור צידי הפנים והתרופפות של עור הפנים. ניתן על ידי מיני מתיחת פנים בהרדמה מקומית להחזיר לפנים את הקווים הטבעיים להסיר את עודפי העור שנצברו בפנים ובצוואר וכך להרים את הפנים.

פעולה זו מתבצעת בהרדמה מקומית זמן ההחלמה קצר מהרגיל והחזרה לשגרה כמעט מיידית.

מה אני צריך לדעת לפני ניתוח עפעפיים ?

לפי הנוסח המלא של שאלתך, אני מבין שהבעיה שלך היא אסתטית במהותה ואין אתה סובל מפגיעה בשדה הראייה. ראשית, כמה פרטים טכניים: רוב רובם של הניתוחים הינם אמבולטוריים דהיינו מבוצעים בהרדמה חלקית וללא אשפוז.

כל ההליך נמשך כשעה או שעתיים. ברוב המקרים ניתוחי העפעפיים הינם ניתוחים אסתטיים פשוטים ובהם בוחרים מרבית המטופלים לתקן עפעפיים עליונים ותחתונים בפעם אחת.

לאחר הניתוח מומלצת מנוחה של מספר ימים כאשר הראש מונח על כרית מוגבהת, כמו כן מומלץ למטופל להניח רטיות קרות על העיניים. חזרה לתפקוד מלא נעשית בדר"כ תוך שבוע ובהמשך תתכנה תופעות שונות של אי נוחות שחולפות. בכל מקרה, מומלץ מאד, עוד בטרם הניתוח, בדיקת עיניים כללית, בדיקת שדה הראייה ותפקוד בלוטת הדמעות.

האם ניתוחי חזה הינם בטוחים ?

ניתוחי החזה (הרמת חזה, הגדלת חזה, הקטנת חזה, ושילובים כמו הרמה והגדלה)מתחלקים לשניים: ניתוחים שמקורם רפואי וניתוחים שמקורם אסתטי. ניתוחי חזה לסוגיהם בעיקר הניתוחים האסתטיים הינם ניתוחים נפוצים מאד, מקובלים מאד, בטוחים, פשוטים ותוצאתם אפקטיבית.

הניסיון שנצבר משך עשרות השנים האחרונות בניתוחים אלה, מצביעים על כך שנשים שעברו אותן מרוצות ואיכות חייהן השתפרה. במקרים של הגדלה, שחזור ואסימטרייה, חשוב להקפיד על איכות השתל ועל המיומנות של המנתח.
כמו בכל ניתוח יש סיבוכים אפשריים כמו התקשות, פקטורים זיהומיים, פגיעה ברגישות הפטמה ועוד. הקפדה בבחירת המרכז בו תבצעי את הניתוח, מבטיח ברוב רובם של המקרים הצלחה ושיפור באיכות החיים שלך.

חברתי עברה שאיבת שומן, מהן ההמלצות שלכם בנושא ?

חשוב מאד לדעת ששאיבת שומן אינה תחליף לדיאטה. שאיבת שומן נעשית באותם מקרים בהם דיאטה, התעמלות אינטנסיבית וטיפולים בצלוליט לא הועילו.

בכל מקרה, גם לפני ביצוע שאיבת שומן מומלץ מאד לבצע טיפול בצלוליט, (פרטים על כך תמצאי בחוברת בפרק העוסק בדרמו אסתטיקה). ברוב רובם של המקרים (למעט חריגים) ניתן לבצע את שאיבת השומן בהרדמה מקומית. לאחר השאיבה ולמשך תקופת ההחלמה דרוש ללבוש מחוך מיוחד אשר מסייע בכיווץ מהיר של העור. בתקופה זו דרוש להימנע מפעילות ספורטיבית או פעילות מאומצת אחרת. בד"כ ניתן לחזור לתפקוד ולעבודה תוך מספר ימים.

חשוב לציין ששאיבת שומן מתאימה הן לגברים והן לנשים.

האם מומלץ לבצע ניתוח משולב להרמת מצח וגבות ?

בהחלט כן, מדובר בפעולה כירורגית קטנה המתבצעת בהרדמה מקומית. בכל מקרה, מטרת הניתוח היא להצעיר את המראה.

הניתוחים המשולבים לפי ניסיוננו, זוכים לתגובות מצוינות בהשוואה לטיפולים חלקיים. מטופלים מדווחים על תחושה רעננה, מראה פנים צעיר ועל צניחה מצח מינימלית גם מספר שנים לאחר הניתוח.
בכל מקרה של ניתוחי פנים, יש המלצה מפורשת להפסיק לעשן המגדיל באופן ניכר היווצרות סיבוכים.

shutterstock_21195016

ניתוחים פלסטיים - הטבות מיוחדות
 • ל-50 הנרשמים הראשונים!

  מתיחת פנים ללא ניתוח, בשיטה טבעית ובמחיר מיוחד!
 • הכיני גופך לקיץ! הצרת היקפים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ להמסת השומן והצלוליט. תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!
 • הרמת פנים ללא ניתוח! תוצאות מדהימות בטיפול קצר ללא כאבים וללא זמן החלמה!
 • מילוי קמטים בשיטה מיוחדת ללא מחטים וללא כאבים!

  פיסול ועיצוב האף ללא ניתוח!

  פיסול ועיצוב השפתיים ללא מחטים לתוצאה טבעית ומושלמת.
 • הטבה מיוחדת! למזמינות הרמת פנים ללא ניתוח יינתן אזור בוטוקס / טיפול מזותרפיה מתנה!
 • ניתוחי אף בהשתתפות קופות החולים ובמחיר מיוחד!

  עיצוב ופיסול הגוף ע"י המסה ושאיבת שומן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במחיר מיוחד!