הקטנת חזה


07101FCHהמרכז הרפואי MC גאה להציע את מיטב הכירורגים הפלסטיים המומחים בעיצוב ופיסול הגוף בטכניקה הרפואית המתקדמת והבטוחה ביותר.

כשמדברים על ניתוחי חזה, רבים חושבים מייד על הגדלתו, שנחשבת לאחד הניתוחים הפופולאריים ביותר. אולם קיימת גם בעיה הפוכה, של חזה מולד גדול מאוד, העשוי להפוך לפגם אסתטי כאשר הוא כבד ונפול, ואפילו לגרום לבעיות בריאותיות דוגמת כאבי גב וצוואר עקב כובד החזה, שפשופי עור כתוצאה מחיכוך עם החזייה או דלקות על העור מתחת לחזה בגלל הזעה מרובה באזור.

בגילאי העשרה התופעה מלווה באספקט חברתי העשוי לפגוע בביטחון העצמי ובגילאים מבוגרים יותר, תופעות הלוואי הגופניות אף הולכות ומחמירות.

הניתוח והתאוששות

ניתוח להקטנת החזה אורך בין שעתיים לשלוש תחת הרדמה מלאה, לאחריו תישארי מספר שעות למנוחה ולהשגחה, בסיומן תחזרי לביתך. במקרים מסוימים נשארים גם לשהיית לילה.
ההליך מתבצע על ידי כירורג פלסטי מומחה בבית חולים פרטי בסטנדרט רפואי גבוה ובאישור ופיקוח משרד הבריאות.

במהלך הניתוח מקטינים את החזה לגודל הרצוי כפי שתואם בפגישות הייעוץ המקדימות לניתוח. והוא מעוצב למראה טבעי, כאשר הצלקות כמעט ואינן מורגשות. ההחלמה המלאה אורכת מספר שבועות, כאשר לאחר כשבועיים ניתן כבר לחזור לעבודה, וכעבור חודש וחצי לפעילות ספורטיבית.

כדאי לדעת

לפני שיקבע תור לניתוח, תעברי שיחת ייעוץ ובדיקה על ידי הרופא המנתח. הוא יסקור יחד איתך את האפשרויות העומדות לרשותך בהסתמך על רצונך ועל מצבך הבריאותי.

תוכלי לשאול אותו את כל השאלות העולות בראשך ותקבלי פירוט מלא על התהליך כולו: יינתן הסבר על סוג ההרדמה, זמן הניתוח, תקופת האשפוז, מיקום החתכים והצלקות הצפויות, תופעות הלוואי, סיבוכים אפשריים וזמן ההחלמה. בנוסף הוא יפנה אותך לבדיקות רפואיות במידה ויהיה צורך בכך לפני הניתוח, וכן ינחה אותך מפורטות בקשר לתרופות אותן את נוטלת, לצום ולהפסקת עישון טרם הניתוח.

ניתוחים פלסטיים - הטבות מיוחדות
 • ל-50 הנרשמים הראשונים!

  מתיחת פנים ללא ניתוח, בשיטה טבעית ובמחיר מיוחד!
 • הכיני גופך לקיץ! הצרת היקפים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ להמסת השומן והצלוליט. תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!
 • הרמת פנים ללא ניתוח! תוצאות מדהימות בטיפול קצר ללא כאבים וללא זמן החלמה!
 • מילוי קמטים בשיטה מיוחדת ללא מחטים וללא כאבים!

  פיסול ועיצוב האף ללא ניתוח!

  פיסול ועיצוב השפתיים ללא מחטים לתוצאה טבעית ומושלמת.
 • הטבה מיוחדת! למזמינות הרמת פנים ללא ניתוח יינתן אזור בוטוקס / טיפול מזותרפיה מתנה!
 • ניתוחי אף בהשתתפות קופות החולים ובמחיר מיוחד!

  עיצוב ופיסול הגוף ע"י המסה ושאיבת שומן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במחיר מיוחד!