ניתוח עפעפיים


shutterstock_84670303המרכז הרפואי MC גאה להציע את מיטב הכירורגים הפלסטיים המומחים בעיצוב ופיסול הפנים בטכניקות רפואיות מהתקדמות והבטוחות ביותר.

העפעפיים נותנים את המסגרת לעיניים שלנו, ועם הזמן, וגם בזכות הגנטיקה, נוצרים עודפי עור ושקיות שומן מתחת ומעל העיניים, לפעמים עד כדי הסתרתן ופגיעה בשדה הראייה שלנו.

מטרת ניתוח עפעפיים היא לסלק את העודפים המיותרים הללו ולטפל בשרירים העוטפים את אזור העיניים כדי להעניק מראה צעיר ורענן יותר לכל השליש העליון של הפנים. הניתוח מתאים לנשים וגם לגברים, והוא יכול להתבצע כחלק מניתוחי פנים או בפני עצמו.

תיאור ההליך

את הניתוח מבצע כירורג פלסטי מומחה בבית חולים פרטי בסטנדרט רפואי גבוה ובאישור ובפיקוח משרד הבריאות. הוא אורך בדרך כלל כשעתיים במידה ומדובר בכל העפעפיים או כשעה במידה ומדובר בניתוח עפעפיים עליונים או תחתונים בלבד.

בניתוח מבצעים מספר חתכי עור בהרדמה מקומית או בהרדמה כללית. בעפעף העליון החתך מתבצע בקפל הטבעי של העור ובעפעף התחתון כמילימטר אחד מתחת לריסים. התפרים הם עדינים ביותר ומסולקים כעבור מספר ימים. לאחר הניתוח ייתכנו מעט כאבים, סימנים אדומים וכחולים, נימול קל של העור והנפיחות תחלוף בתוך שבועיים.

כדאי לדעת

לפני שיקבע תור לניתוח, תעברו שיחת ייעוץ ובדיקה על ידי הרופא המנתח. הוא יסקור יחד איתכם את האפשרויות העומדות לרשותכם בהסתמך על רצונכם ועל מצבכם הבריאותי. תוכלו לשאול אותו את כל השאלות העולות בראשכם ותקבלו פירוט מלא על התהליך כולו: יינתן הסבר על סוג ההרדמה, זמן הניתוח, תקופת האשפוז, מיקום החתכים והצלקות הצפויות, תופעות הלוואי, סיבוכים אפשריים שיש בכל ניתוחים פלסטיים וזמן ההחלמה.

בנוסף הוא יפנה אתכם לבדיקות רפואיות במידה ויהיה צורך בכך לפני הניתוח, וכן ינחה אתכם מפורטות בקשר לתרופות אותן אתם נוטלים, לצום ולהפסקת עישון טרם הניתוח.

ניתוחים פלסטיים - הטבות מיוחדות
 • ל-50 הנרשמים הראשונים!

  מתיחת פנים ללא ניתוח, בשיטה טבעית ובמחיר מיוחד!
 • הכיני גופך לקיץ! הצרת היקפים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ להמסת השומן והצלוליט. תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!
 • הרמת פנים ללא ניתוח! תוצאות מדהימות בטיפול קצר ללא כאבים וללא זמן החלמה!
 • מילוי קמטים בשיטה מיוחדת ללא מחטים וללא כאבים!

  פיסול ועיצוב האף ללא ניתוח!

  פיסול ועיצוב השפתיים ללא מחטים לתוצאה טבעית ומושלמת.
 • הטבה מיוחדת! למזמינות הרמת פנים ללא ניתוח יינתן אזור בוטוקס / טיפול מזותרפיה מתנה!
 • ניתוחי אף בהשתתפות קופות החולים ובמחיר מיוחד!

  עיצוב ופיסול הגוף ע"י המסה ושאיבת שומן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במחיר מיוחד!