גניקומסטיה – עיצוב החזה לגבר


V3040012H001המרכז הרפואי HMC גאה להציע את מיטב הכירורגים הפלסטיים המומחים בעיצוב ופיסול הגוף בטכניקות רפואיות מהתקדמות והבטוחות ביותר.

מה זה גניקומסטיה ?


כ-50% מהגברים סובלים מתופעה של חזה מוגדל הדומה בצורתו לחזה נשי. התופעה גורמת לדימוי עצמי נמוך ולאי נעימות בסיטואציות חברתיות. אצל רובם תיעלם התופעה לאחר גיל 20 אך 15% מהם ממשיכים לסבול ממנה. אצל גברים מעל גיל 50, בעקבות אי ספיקה של הורמוני האשכים, מופר היחס בין ההורמון הגברי לבין ההורמון הנשי לטובת זה הנשי, ומופיעה דרגה של גינקומסטיה במידה זו או אחרת. גינקומסטיה בדרך כלל היא דו צדדית אך יכולה גם להופיע בשד אחד בלבד.

גבר עם גינקומסטיה, בטרם שיוחלט לגביו על ניתוח, יעבור בירור ובדיקה על מנת שימצא מתאים לניתוח. יש לזכור, כי הוא אינו משמש חלופה לירידה במשקל אלא מטרתו לעצב ולחטב החזה במובן האסתטי, כאשר קיים עודף של רקמת שד, שומן או שניהם ביחד. לניתוח גינקומסטיה יש שתי מטרות עיקריות: עיצוב החזה והשטחתו, וכן בדיקה באם יש ממאירות ברקמת השד שהוצאה.

במהלך הניתוח נשאבת כל רקמת השומן המיותרת מבית החזה ובהמשך לרוב, נכרתת בלוטת שד, דרך חתך בקוטב התחתון של גבול העטרה, אשר נשלחת לבדיקת מעבדה. לאחר הניתוח תישאר מספר שעות למנוחה והשגחה, בסיומן תשתחרר לביתך. החזרה לשגרה היא לאחר כשבוע, והנפיחות ושטפי הדם ייעלמו בתוך מספר שבועות. הסיבוכים האפשריים כתוצאה מהניתוח קשורים להחלמת הפצע, והם ניתנים לטיפול עד להחלמה מלאה.

הניתוח מתבצע על ידי כירורג פלסטי מומחה בבית חולים פרטי בסטנדרט רפואי גבוה ובאישור ובפיקוח משרד הבריאות. הוא נמשך כשעתיים ומבוצע בהרדמה מקומית – ממוקדת, חלקית או מלאה, בהתאם לשיקול דעתו של המנתח בשיתוף עם המטופל.

ההחלמה

במשך חודש לאחר הניתוח תלבש גופיית-חגורה

מיוחדת שתסייע לריפוי ולקבלת תוצאה אופטימאלית, של חזה גברי וחטוב ללא צלקות.

כדאי לדעת

לפני שיקבע תור לניתוח, תעברו שיחת ייעוץ ובדיקה על ידי הרופא המנתח. הוא יסקור יחד איתכם את האפשרויות העומדות לרשותכם בהסתמך על רצונכם ועל מצבכם הבריאותי.

תוכלו לשאול אותו את כל השאלות העולות בראשכם ותקבלו פירוט מלא על התהליך כולו: יינתן הסבר על סוג ההרדמה, זמן הניתוח, תקופת האשפוז, מיקום החתכים והצלקות הצפויות, תופעות הלוואי, סיבוכים אפשריים וזמן ההחלמה.

בנוסף הוא יפנה אתכם לבדיקות רפואיות במידה ויהיה צורך בכך לפני הניתוח, וכן ינחה אתכם מפורטות בקשר לתרופות אותן אתם נוטלים, לצום ולהפסקת עישון טרם הניתוח.

ניתוחים פלסטיים - הטבות מיוחדות
 • ל-50 הנרשמים הראשונים!

  מתיחת פנים ללא ניתוח, בשיטה טבעית ובמחיר מיוחד!
 • הכיני גופך לקיץ! הצרת היקפים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ להמסת השומן והצלוליט. תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!
 • הרמת פנים ללא ניתוח! תוצאות מדהימות בטיפול קצר ללא כאבים וללא זמן החלמה!
 • מילוי קמטים בשיטה מיוחדת ללא מחטים וללא כאבים!

  פיסול ועיצוב האף ללא ניתוח!

  פיסול ועיצוב השפתיים ללא מחטים לתוצאה טבעית ומושלמת.
 • הטבה מיוחדת! למזמינות הרמת פנים ללא ניתוח יינתן אזור בוטוקס / טיפול מזותרפיה מתנה!
 • ניתוחי אף בהשתתפות קופות החולים ובמחיר מיוחד!

  עיצוב ופיסול הגוף ע"י המסה ושאיבת שומן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במחיר מיוחד!