מתיחת פנים


shutterstock_95070961המרכז הרפואי MC גאה להציע את מיטב הכירורגים הפלסטיים המומחים בעיצוב ופיסול הפנים בטכניקות רפואיות מהתקדמות והבטוחות ביותר. ניתוחי פנים –הצערת פנים ניתוחית.

עם חלוף השנים, בעקבות חשיפה לשמש, הידלדלות רקמת שומן תת עורית, איבוד התכונות האלסטיות של העור וסיבות חיצוניות נוספות דוגמת כוח הכבידה, הפנים מזדקנות ומאופיינות בעודפי עור, קמטים עמוקים וקמטוטים. קווי ההבעה שלנו מודגשים יתר על המידה, שרירים ושומן צונחים כלפי מטה, בעיקר בלסת התחתונה ובצוואר, והמראה המתקבל הוא מבוגר ועייף.

כיום יש שני סוגי ניתוחי פנים – "מיני" מתיחת פנים המשפרת את המראה תוך התמקדות בעיקר בצידי הפנים, ו"מקסי" מתיחת פנים מלאה המטפלת במראה הפנים באופן נרחב ובאזור הצוואר, קווי הלסת והעפעפיים.

ובנפרד מאזור הפנים ניתן לטפל באופן ממוקד רק באזור הצוואר וזווית הלסת (מוסבר בקטגוריה מתיחת צוואר ממוקדת).

"מיני" מתיחת פנים בהרדמה מקומית

אם אתם נשים וגברים לאחר גיל 40 המעוניינים להשיל עשור מעור הפנים שלכם, כדאי לכם להתעניין בניתוח "מיני מתיחת פנים" בפרוצדורה ייחודית שמרעננת תהפוך אתכם לצעירים יותר, ותשמור על טבעיות הפנים. בהליך זה משילים את עודפי העור שנצברו עם השנים בזוויות הפנים, והצלקות כמעט ולא נראות לעין.

הניתוח מתבצע על ידי כירורג פלסטי מומחה בבית חולים פרטי בסטנדרט רפואי גבוה ובאישור ובפיקוח משרד הבריאות. אורכו כשעתיים בלבד והוא מתבצע בהרדמה מקומית – ממוקדת.

לאחר סיום הפעולה תישארו מספר שעות למנוחה ולהשגחה, ותחזרו הביתה כבר באותו היום. תהליך ההחלמה קצר ומהיר יחסית, צפויים שטפי דם ונפיחויות קלים שיחלפו תוך מספר ימים.

"מקסי" מתיחת פנים מלאה

ניתוח פנים מלא הוא למעשה שם כללי למספר ניתוחים פלסטיים שמטרתם לשפר את מראה הפנים תוך שמירה על תוצאות טבעיות ככל האפשר. לכן לא תמיד מומלץ לנתח את תווי הפנים בלבד, אלא לעיתים יש להתאים את הניתוחים המשלימים שיעניקו לכם מראה כללי טבעי ושלם. לניתוח פנים מלא מתווספים ניתוחי צוואר, עפעפיים, הרמת מצח-גבות.

עוד ניתן לשלב עיבוי שפתיים, מילוי סנטר, עיצוב עצמות הלחיים וניתוח אף – בהתאם לרצון, לצורך ולתוצאה המבוקשת. הניתוח לא יעצור את תהליך ההזדקנות, אך הוא ישיב את הרעננות לפנים ויוריד מספר רב של שנים, בצורה שפויה שתיראה טבעית.

ניתוחי פנים הם אינדיבידואליים, מורכבים ומשתנים בהתאם לציפיות, האפשרויות הרפואיות והמצב הבריאותי, כמו ברוב הניתוחים פלסטיים.

ניתוח פנים נמשך מספר שעות, בדרך כלל בין שלוש לארבע, ויתארך במידה ומשולבים בו ניתוחים נוספים דוגמת אף, עפעפיים, סנטר וכדומה.

כל הניתוחים בהלנה מדיקל סנטר מתבצעים על ידי כירורגים פלסטיים מומחים בבית חולים פרטי בסטנדרט רפואי גבוה ובאישור ובפיקוח משרד הבריאות.

לאחר הניתוח ייתכנו מעט כאבים, נימול קל של העור בעיקר בעור הצוואר תופעה זו חולפת תוך מספר שבועות, והנפיחות תחלוף בתוך שלושה שבועות. התפרים יסולקו בהדרגה עד לשבועיים לאחר הניתוח.

המראה החדש והחזרה לשגרה

בשבועיים הראשונים לאחר הניתוח, צפויים שטפי דם ונפיחויות שיחלפו, אך השינוי במראה הכללי של הפנים יהיה ניכר לעין מיידית.

השינוי לטובה ילך ויגבר עד לריפוי המלא של הפנים, בתוך מספר שבועות ובחודשים הקרובים. לשגרה ניתן לחזור כעבור שלושה שבועות, שזהו פרק הזמן הממוצע לתחילת הליך הריפוי הטבעי של הפנים. גם הצלקות הופכות בדרך כלל עדינות ומחווירות עם הזמן, חלקן מוסתרות בתוך השער.

כדאי לדעת

לפני שיקבע תור לניתוח, תעברו שיחת ייעוץ ובדיקה על ידי הרופא המנתח. הוא יסקור יחד איתכם את האפשרויות העומדות לרשותכם בהסתמך על רצונכם ועל מצבכם הבריאותי.

תוכלו לשאול אותו את כל השאלות העולות בראשכם ותקבלו פירוט מלא על התהליך כולו: יינתן הסבר על סוג ההרדמה, זמן הניתוח, תקופת האשפוז, מיקום החתכים והצלקות הצפויות, תופעות הלוואי, סיבוכים אפשריים וזמן ההחלמה.

בנוסף הוא יפנה אתכם לבדיקות רפואיות במידה ויהיה צורך בכך לפני הניתוח, וכן ינחה אתכם מפורטות בקשר לתרופות אותן אתם נוטלים, לצום ולהפסקת עישון טרם הניתוח.


ניתוחים פלסטיים - הטבות מיוחדות
 • ל-50 הנרשמים הראשונים!

  מתיחת פנים ללא ניתוח, בשיטה טבעית ובמחיר מיוחד!
 • הכיני גופך לקיץ! הצרת היקפים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ להמסת השומן והצלוליט. תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!
 • הרמת פנים ללא ניתוח! תוצאות מדהימות בטיפול קצר ללא כאבים וללא זמן החלמה!
 • מילוי קמטים בשיטה מיוחדת ללא מחטים וללא כאבים!

  פיסול ועיצוב האף ללא ניתוח!

  פיסול ועיצוב השפתיים ללא מחטים לתוצאה טבעית ומושלמת.
 • הטבה מיוחדת! למזמינות הרמת פנים ללא ניתוח יינתן אזור בוטוקס / טיפול מזותרפיה מתנה!
 • ניתוחי אף בהשתתפות קופות החולים ובמחיר מיוחד!

  עיצוב ופיסול הגוף ע"י המסה ושאיבת שומן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במחיר מיוחד!