הצמדת אוזניים


shutterstock_77979403המרכז הרפואי MC גאה להציע את מיטב הכירורגים הפלסטיים המומחים בעיצוב ופיסול הפנים בטכניקה הרפואית המתקדמת והבטוחה ביותר.

התאמה לניתוח

לאוזניים תפקיד חשוב מאין כמוהו, אך כאשר צורתן חריגה בגודלה ומיקומה, הן מהוות פגם אסתטי משמעותי המשפיע רבות על המראה החיצוני, על תגובות הסביבה ועל הדימוי והביטחון העצמי. בקרב ילדים ונוער, אוזניים בולטות נחשבות לאחת התופעות הבעייתיות ביותר והביקוש לתיקונה גבוה במיוחד. בגילאים הבוגרים, גברים סובלים מהתופעה מאחר ושיערם קצר ואין ביכולתם להסתיר את אוזניהם, ואילו נשים מדווחות על הקושי בחשיפת האוזניים ועל הסתתרות מאחורי תספורת שאינה מחמיאה, רק כדי להחביא את האזור.

אפרכסת אוזן מפותחת ונחשבת לנורמאלית, כאשר היא מתבלטת 1.8- 2.0 ס"מ מהקרקפת, אורכה האנכי של האפרכסת נע בין 5.50 ס"מ לבין 6.50 ס"מ ורוחב האפרכסת – 3.0 עד 4.5 ס"מ. אוזניים בולטות נגרמות עקב חוסר התפתחות או התפתחות יתר של קיפולי הסחוס, ופעמים רבות מדובר בתופעה גנטית, המופיעה באוזן אחת או בשתיהן גם יחד.
האוזניים מגיעות להתפתחות מלאה סביב גיל שש, וקודם לכן אין מטפלים בפן האסתטי שלהן.

הניתוח מתבצע על ידי כירורג פלסטי מומחה בבית חולים פרטי בסטנדרט רפואי גבוה ובאישור ובפיקוח משרד הבריאות. בפגישת הייעוץ עימו, ימדדו האוזניים וייבחנו האפשרויות לתיקון המצב הקיים. הניתוח עצמו נמשך כשעה ומתבצע בהרדמה מקומית–ממוקדת בלבד. לאחריו תישארו מספר שעות למנוחה ולהשגחה ותשתחררו הביתה כבר באותו היום.

תופעות הלוואי, הקשורות להחלמת הניתוח ולתוצאה הסופית, ניתנות לטיפול מלא עד להחלמה ולשביעות רצון מלאה.

כדאי לדעת

לפני שיקבע תור לניתוח, תעברו שיחת ייעוץ ובדיקה על ידי הרופא המנתח. הוא יסקור יחד איתכם את האפשרויות העומדות לרשותכם בהסתמך על רצונכם ועל מצבכם הבריאותי.

תוכלו לשאול אותו את כל השאלות העולות בראשכם ותקבלו פירוט מלא על התהליך כולו: יינתן הסבר על סוג ההרדמה, זמן הניתוח, תקופת האשפוז, מיקום החתכים והצלקות הצפויות, תופעות הלוואי, סיבוכים אפשריים וזמן ההחלמה.

בנוסף הוא יפנה אתכם לבדיקות רפואיות במידה ויהיה צורך בכך לפני הניתוח, וכן ינחה אתכם מפורטות בקשר לתרופות אותן אתם נוטלים, לצום ולהפסקת עישון טרם הניתוח .

ניתוחים פלסטיים - הטבות מיוחדות
 • ל-50 הנרשמים הראשונים!

  מתיחת פנים ללא ניתוח, בשיטה טבעית ובמחיר מיוחד!
 • הכיני גופך לקיץ! הצרת היקפים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ להמסת השומן והצלוליט. תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!
 • הרמת פנים ללא ניתוח! תוצאות מדהימות בטיפול קצר ללא כאבים וללא זמן החלמה!
 • מילוי קמטים בשיטה מיוחדת ללא מחטים וללא כאבים!

  פיסול ועיצוב האף ללא ניתוח!

  פיסול ועיצוב השפתיים ללא מחטים לתוצאה טבעית ומושלמת.
 • הטבה מיוחדת! למזמינות הרמת פנים ללא ניתוח יינתן אזור בוטוקס / טיפול מזותרפיה מתנה!
 • ניתוחי אף בהשתתפות קופות החולים ובמחיר מיוחד!

  עיצוב ופיסול הגוף ע"י המסה ושאיבת שומן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במחיר מיוחד!