הרמת חזה – כל מה שכדאי לדעת על כך


shutterstock_95449003מבין מגוון הניתוחים הקוסמטיים, המוצעים כיום לנשים, מוצע גם ניתוח הרמת חזה, המתאים בעיקר לנשים, הסובלות מחזה נפול, בין אם בשל גילן, בעקבות מבנה החזה עצמו, בין אם בעקבות לידות מרובות או הנקות או גם לאור ירידה משמעותית במשקל גופן. מה כולל במסגרתו ניתוח הרמת חזה ומה כדאי לדעת עליו? הנה לפניכם התשובה - ניתוחי חזה.

מהו ניתוח הרמת חזה

ניתוח הרמת חזה, שבניגוד להגדלת חזה משפיע על גודל החזה, מתאים לנשים עם חזה בגודל, שמעל הממוצע, בעיקר משום שגורם להקטנת החזה, במהלך הניתוח, בשל הסרת רקמות עודפות על מנת לבצע את ההרמה הנדרשת.

ניתוח זה מתאים במקרים בהם מדובר בחזה נפול או במקרים של צניחת פיטמה. אפשר לבצעו, במקרים רבים, לצד ניתוח הגדלת חזה, אולם אז מדובר בנשים בעלות חזה, הנחשב קטן באופן יחסי. במסגרת ניתוח זה, מבצע המנתח הפלסטי חתך סביב הפטמה ומקביל לאורך קפל השד, כך שבמידה ומעוניין גם להשתיל סיליקון לצורך הגדלת החזה, יוכל לעשות זאת בקלות רבה יותר.

אופי הניתוח ומיקומם של החתכים המתבצעים נקבע בהתאם למבנה האישי ואפיון מצבה של המטופלת, על מנת להעניק את המראה המתאים, הטבעי והנכון ביותר עבורה.

מדובר בניתוח קצר יחסית, האורך כשעה וחצי בדרך כלל ונעשה תחת הרדמה מלאה. בזכות הטכניקה המיוחדת שבה הוא מתבצע, ניתוח זה מותיר צלקות עדינות במיוחד, שכמעט ואינן נראות לעין בשל מיקומן.

חשוב לדעת לפני הניתוח

את ניתוח הרמת החזה מומלץ לעשות לאחר ההריונות והלידות, שכן פעמים רבות יכולת ההנקה, בעקבות הניתוח, עשויה להיפגע. במקביל, יש לזכור שהריונות רבים עשויים גם הם להשפיע על מראהו של השד המנותח, ולכן מומלץ לעשות זאת לאחר הלידות ולא לפניהן.
במידה ומשלבים לצד ניתוח הרמת חזה גם ניתוח של הגדלת חזה, זמן ההחלמה יהיה ממושך יותר, בהשוואה להרמת חזה בלבד. בנוסף, את תוצאותיו הסופיות של ניתוח זה ניתן לראות רק לאחר מספר חודשים, בשל נפיחות קלה באזור.

אמנם מדובר בניתוח נפוץ מאד, אולם ישנם מקרים חריגים בהם נלוות לניתוח תופעות לוואי, כמו שטפי דם, איבוד תחושה סביב הפטמה ולעיתים נדירות במיוחד גם נמק באזור המנותח. לכן, חשוב מאוד לפנות לרופאים מקצועיים בלבד, אשר נסיונם רב השנים יביא לסיכויי הצלחה גבוהים בניתוח.

ניתוחים פלסטיים - הטבות מיוחדות
 • ל-50 הנרשמים הראשונים!

  מתיחת פנים ללא ניתוח, בשיטה טבעית ובמחיר מיוחד!
 • הכיני גופך לקיץ! הצרת היקפים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ להמסת השומן והצלוליט. תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!
 • הרמת פנים ללא ניתוח! תוצאות מדהימות בטיפול קצר ללא כאבים וללא זמן החלמה!
 • מילוי קמטים בשיטה מיוחדת ללא מחטים וללא כאבים!

  פיסול ועיצוב האף ללא ניתוח!

  פיסול ועיצוב השפתיים ללא מחטים לתוצאה טבעית ומושלמת.
 • הטבה מיוחדת! למזמינות הרמת פנים ללא ניתוח יינתן אזור בוטוקס / טיפול מזותרפיה מתנה!
 • ניתוחי אף בהשתתפות קופות החולים ובמחיר מיוחד!

  עיצוב ופיסול הגוף ע"י המסה ושאיבת שומן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במחיר מיוחד!