הצרת היקפים – במה זה כרוך


כולנו רוצים גוף חטוב, מעוצב ובעל מראה צעיר יותר. הטכנולוגיה המתקדמת והמכשור החדשני המוצע כיום, מאפשרים לנו ליהנות מכך ולעיתים גם ללא הרבה מאוד מאמץ.

רבים מעוניינים להצר את היקפי גופם ובוחרים בפעילות גופנית וגם בדיאטת הרזייה. הם אמנם משילים ממשקל גופם, אך לא תמיד מיצרים את היקפם ומקבלים מראה גוף פרופורציונאלי, כפי שהיו מעוניינים בו. גם במקרים בהם אין צורך בירידה במשקל, אולם ישנה הצטברות של שומנים באזורים מסוימים, מתקבל מראה לא אחיד וגם לא אסתטי, המביא רבים אל חיפוש אחר פתרון מתאים. הצרת היקפים הינה אחת הדרכים להתמודד עם בעיות אלו באמצעים מתקדמים במיוחד, המאפשרים קבלת תוצאות מצוינות.

מהו הליך של הצרת היקפים

אחת הדרכים המוצעות כיום בתחום הקוסמטיקה הוא הליך של הצרת היקפים, המוצע בכמה שיטות שונות. הליך זה מיועד לכל אלה, הסובלים מעודף משקל או מהצטברות של שומנים באזורים שונים בגוף. במקום לבחור בשאיבת שומן או ניתוחים מסוג אחר, מוצע פתרון זה על ידי קוסמטיקאיות, המתמחות בכך, ובעזרת מכשור מתקדם במיוחד המאפשר לעשות זאת באופן פתוח ונכון. אחת הדרכים לבצע את ההליך היא באמצעות גלי רדיו וללא תופעות לוואי נלוות. דרך זו נחשבת יעילה במיוחד, שכן מתאימה לכל אחד, הן לנשים והן לגברים ואף גם לטווח גילאים רחב.

בעזרת גלי הרדיו ניתן להתמקד באזורים בהם ישנו ריכוז גבוה של תאי שומן ולהמיס אותם באופן ישיר. השימוש בגלי הרדיו מוביל להמרצת מחזור הדם, לחימום השומנים באזורים אלה ולהמסתם עד לכדי הצרת היקף הגוף. הליך זה איננו מורגש ואיננו מכאיב, בהשוואה לפתרונות אחרים, ובו זמנית גם מונע את הופעת הצלוליטיס בהמשך.

חשוב וכדאי לדעת

בדומה לכל הליך, כדי ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר, חשוב לפנות אל קוסמטיקאית בכירה המתמחה בתחום זה של הצרת היקפים ועושה שימוש במכשירים מתקדמים ובמיוחד כאלה שקיבלו את כל האישורים הנדרשים ואת תווי התקן השונים, הניתנים על ידי משרד הבריאות ועל ידי ה –FDA.

יש לקחת בחשבון שמדובר בסדרת טיפולים על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר ולכן מומלץ להתרחק ממכונים המבטיחים קבלת תוצאות מיידיות או שינויים קיצוניים.

ניתוחים פלסטיים - הטבות מיוחדות
 • ל-50 הנרשמים הראשונים!

  מתיחת פנים ללא ניתוח, בשיטה טבעית ובמחיר מיוחד!
 • הכיני גופך לקיץ! הצרת היקפים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ להמסת השומן והצלוליט. תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!
 • הרמת פנים ללא ניתוח! תוצאות מדהימות בטיפול קצר ללא כאבים וללא זמן החלמה!
 • מילוי קמטים בשיטה מיוחדת ללא מחטים וללא כאבים!

  פיסול ועיצוב האף ללא ניתוח!

  פיסול ועיצוב השפתיים ללא מחטים לתוצאה טבעית ומושלמת.
 • הטבה מיוחדת! למזמינות הרמת פנים ללא ניתוח יינתן אזור בוטוקס / טיפול מזותרפיה מתנה!
 • ניתוחי אף בהשתתפות קופות החולים ובמחיר מיוחד!

  עיצוב ופיסול הגוף ע"י המסה ושאיבת שומן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במחיר מיוחד!