הזרקות בוטוקס – סיבה למסיבה


בשנות התשעים, שלמרבה הפלא הסתיימו כבר לפני למעלה מעשור, מקובל היה בקרב חוגים מסוימים, לערוך מסיבות בוטוקס. הטרנד אומנם המשיך ללוות אותנו גם בתחילת העשור הקודם אבל עושה רושם שכיום יותר ויותר אנשים מעדיפים לעבור טיפולי אנטי אייג'ינג בפרטיות. למעשה, הזרקת בוטוקס היא הליך רפואי לכל דבר ועניין, לכן הכרחי לבצע אותו אצל רופא מורשה, בעל ניסיון בתחום. אולם לפני הכל... מה זה בכלל בוטוקס? ולמה מזריקים אותו לשרירי הפנים?!

מיזעור והעלמת קמטים

הזרקת בוטוקוס נועדה לשתק חלק משרירי הפנים ובכך למנוע ולמזער קמטים. הרי כולנו מכירים את הקמטים העיקשים שלצידי הפה, אלו שהרווחנו כתוצאה מעשרות שנים של חיוכים. ומה עם המצח חרוש הקמטים? תוצאה של אי אלו מחשבות מאומצות. במהלך הטיפול, מזריק הרופא חומר לתוך הקמט. זה לא נמשך יותר מכמה דקות ומיד לאחר מכן יכול המטופל לחזור לשגרת חייו ללא כל זמן החלמה. ישנה רק תופעת לוואי אחת שמטופלים מדווחים עליה והיא העובדה שבימים הראשונים לאחר ההזרקה, חלקם מתקשים להשתמש בכל שרירי הפנים מה שמקטין את טווח ההבעות.

בוטוקס, או: בוטוליניום טוקסין

הבוטוקס נמצא בשימוש קוסמטי החל משנות השבעים של המאה הקודמת. בתחילה הוא שימש לתיקון בעיות ראייה אולם במהרה התגלה שהוא יעיל בטשטוש והעלמת קמטים. האפקט הקוסמטי נותר מספר חודשים ויש לחדשו אחת לתקופה, כאשר לרוב, אחרי מספר טיפולים יפחת הזמן שבין טיפול לטיפול, לעיתים עד היעלמות מוחלטת של הקמטים. חשוב לציין שהבוטוקס יעיל רק במקרים בהם מדובר בקמטים הנובעים כתוצאה מהבעות, כלומר: קמטי הבעה. לרוב, מוזרק החומר בין הגבות, בצידי העיניים ובמצח.

תופעות לוואי

מלבד מחמאות ותהיות מצד הסביבה כיצד ייתכן שפניכם הצעירו בעשור בתוך כמה ימים, ייתכן שתיתקלו בתופעות לוואי, אולם אלו תופעות פשוטות שאינן אמורות לעורר דאגה. לעיתים מקום ההזרקה מדמם קלות וישנה תחושת חולשה מסביב לשריר, ותיתכן נפיחות באזור לפני שהחומר יעשה את פעולתו. כך או כך, תועלותיה של הזרקת בוטוקס עולות על החסרונות וזהו פתרון קסמים עבור אלו המעוניינים בטיפול קוסמטי יעיל המעניק תוצאות מיידיות.

ניתוחים פלסטיים - הטבות מיוחדות
 • ל-50 הנרשמים הראשונים!

  מתיחת פנים ללא ניתוח, בשיטה טבעית ובמחיר מיוחד!
 • הכיני גופך לקיץ! הצרת היקפים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ להמסת השומן והצלוליט. תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!
 • הרמת פנים ללא ניתוח! תוצאות מדהימות בטיפול קצר ללא כאבים וללא זמן החלמה!
 • מילוי קמטים בשיטה מיוחדת ללא מחטים וללא כאבים!

  פיסול ועיצוב האף ללא ניתוח!

  פיסול ועיצוב השפתיים ללא מחטים לתוצאה טבעית ומושלמת.
 • הטבה מיוחדת! למזמינות הרמת פנים ללא ניתוח יינתן אזור בוטוקס / טיפול מזותרפיה מתנה!
 • ניתוחי אף בהשתתפות קופות החולים ובמחיר מיוחד!

  עיצוב ופיסול הגוף ע"י המסה ושאיבת שומן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במחיר מיוחד!