הגדלת חזה – כל המידע


shutterstock_107138045בשנים האחרונות יותר ויותר נשים, ובטווח גילאים רחב מאד, בוחרות בהליך של הגדלת חזה. בעוד שבעבר פנייה אל מנתח פלסטי לביצוע ניתוחים מסוגים שונים, היתה נחלתן של נשים עשירות במיוחד, הרי שכיום העלות הנמוכה יותר של הניתוחים, בהשוואה לעבר, וכן ניסיונם הרב של המנתחים הפלסטיים שאותו צברו במהלך השנים, כל אלה יחד מובילים נשים רבות לבצע את הגדלת החזה במרכזים הרפואיים השונים הפזורים ברחבי הארץ או אצל מנתחים פלסטיים פרטיים.

מדוע נשים פונות לביצוע הליך זה?

החזה הנשי תופס חלק חשוב, ולעיתים גם מרכזי, בתחושת הנשיות של כל אישה ואף מהווה סימן מובהק לנשיות עבור נשים רבות, ובמיוחד כשמדובר בחזה גדול ושופע. ניתוח הגדלת חזה, הנחשב לאחד הניתוחים הפלסטיים הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות, הינו פתרון עבור נשים רבות, שאינן מרוצת מגודלו ומראהו של החזה ואף סובלות מדימוי עצמי נמוך או תחושת חוסר ביטחון בעקבות זאת. גם נשים, הסובלות משדיים שאינם זהים בגודלם זה לזה, בוחרות בהליך זה על מנת לקבל מראה סימטרי ואסתטי יותר.

בזכות הפתרונות הרפואיים המתקדמים היום ובעיקר בשל העובדה שמדובר בניתוח נפוץ מאד, ובהשוואה לעבר, בוחרות רבות מהן בהליך זה, ולמרות שנחשב כהליך כירורגי לכל דבר ואף עשוי להיות כרוך גם בסיכונים ובמקרים חריגים בתופעות לוואי שונות, כמו בכל ניתוחי חזה.

חשוב וכדאי לדעת לפני הניתוח

כדי ליהנות מהתוצאות הטובות ביותר, חשוב לפנות אל רופא מנתח בעל ניסיון בתחום הניתוחים הפלסטיים, ובעיקר בניתוחי הגדלת חזה. אמנם מדובר בניתוח נפוץ מאד, אולם כדי לבצעו נדרש ניסיון רב ויכולת מקצועית גבוהה במיוחד.

חשוב גם לדעת שלניתוח זה ישנם מספר סיכונים או תופעות לוואי שיש לקחת בחשבון. כמו לדוגמא בעיות תחושה באזור המנותח שאינן עוברות מעצמן גם מספר חודשים לאחר הניתוח או בעיה של אי סימטריה, בין אם בכל הקשור לגודלם הסופי של השדיים או למיקומם. גם דימומים הם תופעת לוואי, העשויה אף היא להופיע וכן גם זיהומים או אפשרות של דחיית השתל. ולכן, פנייה אל מומחה בתחום, שמאחוריו מאות ניתוחים מוצלחים, יכולה לעזור בהקטנת הסיכונים השונים ובקבלת התוצאה הטובה ביותר.

ניתוחים פלסטיים - הטבות מיוחדות
 • ל-50 הנרשמים הראשונים!

  מתיחת פנים ללא ניתוח, בשיטה טבעית ובמחיר מיוחד!
 • הכיני גופך לקיץ! הצרת היקפים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ להמסת השומן והצלוליט. תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!
 • הרמת פנים ללא ניתוח! תוצאות מדהימות בטיפול קצר ללא כאבים וללא זמן החלמה!
 • מילוי קמטים בשיטה מיוחדת ללא מחטים וללא כאבים!

  פיסול ועיצוב האף ללא ניתוח!

  פיסול ועיצוב השפתיים ללא מחטים לתוצאה טבעית ומושלמת.
 • הטבה מיוחדת! למזמינות הרמת פנים ללא ניתוח יינתן אזור בוטוקס / טיפול מזותרפיה מתנה!
 • ניתוחי אף בהשתתפות קופות החולים ובמחיר מיוחד!

  עיצוב ופיסול הגוף ע"י המסה ושאיבת שומן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במחיר מיוחד!