העלמת סימני מתיחה


shutterstock_45664255המרכז הרפואי MC גאה להציע את מיטב הפתרונות הרפואיים בטכניקה הרפואית המתקדמת והבטוחה ביותר

נשים וגברים רבים סובלים מתופעת סימני מתיחה בעור העלולים להופיע באזורים בהם נצבר שומן: ירכיים, בטן, מותניים, זרועות, חזה וגב. לעתים במהלך הריונות, עלייה או ירידה משמעותית במשקל או כתוצאה מבעיות הורמונאליות, העור נמתח, הרקמה האלסטית נפגמת וכתוצאה מכך נוצרים על העור סימני מתיחה שאינם נעלמים עם הזמן, המתבטאים בפסים אורכיים בולטים על העור. מלבד סימני מתיחה המהווים בעיה אסתטית, העור נעשה דק, לא אלסטי וחסר פיגמנט באזורי המתיחה. מחקרים מראים כי למעלה מ 90% מהנשים בהריון יופיעו סימני מתיחה לאחר הלידה באזור הבטן והחזה.

קיים שוני באוכלוסיה באופן בו מתבטאים סימני מתיחה בעור מאחר וישנה נטייה גנטית להיווצרות סימני מתיחה או אי יכולת העור להחלים לאחר הנזק שנגרם לו כתוצאה מהמתיחה של העור. בהלנה מדיקל סנטר מתבצע הליך יעיל וחדשני לטיפול בסימני מתיחה בעור: באמצעות שילוב ב-2 טכנולוגיית, טכנולוגיית Radio Frequency וטכנולוגיית ה Derma Infrared הממריצה את הייצור של סיבי הקולגן ומסייעת בחידוש מרקם העור אשר איבד את האלסטיות שלו, זרימת הדם ותהליך הניקוז הלימפטי התאים מתחדשים, מחדשים את העור ומסייעים להעלמת סימני המתיחה.

שילוב של שתי הטכנולוגיות יחד מטפל בצורה הטובה ביותר שאפשר ומעלים את סמני המתיחה. בהלנה מדיקל סנטר, הטיפולים מתבצעים תחת פיקוח רפואי צמוד. השיטה נחשבת למוכחת וליעילה ביותר שקיימת כיום לפתרון הבעיה. בסדרה של 5 עד 10 טיפולים הנמשכים עד שעה כל אחד, בהפרש של שבוע עד עשרה ימים בין טיפול לטיפול, הבעיה נפתרת.

כדאי לדעת

לפני שיקבע תור לטיפול, תעברו שיחת ייעוץ ובדיקת התאמה הכוללת טיפול מדגמי ללא התחייבות על ידי רופא הוא יסקור יחד איתכם את האפשרויות העומדות לרשותכם בהסתמך על רצונכם ועל מצבכם הבריאותי.
תוכלו לשאול אותו את כל השאלות העולות בראשכם ותקבלו פירוט מלא על התהליך כולו.

ניתוחים פלסטיים - הטבות מיוחדות
 • ל-50 הנרשמים הראשונים!

  מתיחת פנים ללא ניתוח, בשיטה טבעית ובמחיר מיוחד!
 • הכיני גופך לקיץ! הצרת היקפים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ להמסת השומן והצלוליט. תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!
 • הרמת פנים ללא ניתוח! תוצאות מדהימות בטיפול קצר ללא כאבים וללא זמן החלמה!
 • מילוי קמטים בשיטה מיוחדת ללא מחטים וללא כאבים!

  פיסול ועיצוב האף ללא ניתוח!

  פיסול ועיצוב השפתיים ללא מחטים לתוצאה טבעית ומושלמת.
 • הטבה מיוחדת! למזמינות הרמת פנים ללא ניתוח יינתן אזור בוטוקס / טיפול מזותרפיה מתנה!
 • ניתוחי אף בהשתתפות קופות החולים ובמחיר מיוחד!

  עיצוב ופיסול הגוף ע"י המסה ושאיבת שומן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במחיר מיוחד!