מתיחת פנים ללא ניתוח בשיטת Softlifting - השיטה להזרקת חומרי מילוי באמצעות מיקרו-קנולות


shutterstockqהמרכז הרפואי MC גאה להציע את מיטב המומחים בעיצוב ופיסול הפנים בטכניקה הרפואית המתקדמת והבטוחה ביותר

הטיפול מיועד לכל שטח הפנים לפי הרצון והצורך: קמטי הבעה, זווית הלסת, פיסול האף, עצמות לחיים, רקות, מצח ועד האזורים העדינים והרגישים סביב העיניים. השימוש במיקרו-קנולות הוא מהיר, מדויק מאוד, נטול כאב והכי חשוב – לא גורם לטראומה אזורית בפנים. לאחר הטיפול לא נוצרים שטפי דם או סימנים כחולים, וכמו שהחזרה לשגרה היא מיידית – כך גם התוצאות – תווי הפנים הטבעיים חוזרים למקומם, הקמטים המטופלים נעלמים והמראה המתקבל הוא צעיר וחיוני יותר. 

 
מתיחת פנים ללא ניתוח מהווה חלופה חדשה ומלהיבה למתיחת הפנים המסורתית והפולשנית, ונחשבת כיום לדרך האידיאלית והיעילה לשחזר את מראה הנעורים ללא כל הסיבוכים האפשריים שקשורים לניתוח. שנים של עייפות, הזדקנות ולחצים סביבתיים נמחקות ללא שימוש בסכין וללא סיכונים משמעותיים. גברים או נשים שעדים לאובדן נפח וקווי מתאר מודגשים של פניהם, ושואפים להגיע לאפקט ההרמה הם המועמדים האידיאליים לטיפול.

כבר מגיל 30 ומעלה, מרגישים נשים וגברים רבים, כי חל שינוי של ממש בצורת הפנים שלהם. קמטי ההבעה הופכים להיות קבועים סביב הפה, סביב העיניים ובמצח, עצמות הלחיים מאבדות מהנפח שלהן, זווית הלסת מקבלת צורה לא אחידה ועוד. Softlifting היא שיטה חדשנית של הזרקת חומרי מילוי באמצעות מיקרו-קנולות, המבוצעת בהלנה מדיקל סנטר באמצעות רופא מומחה, מאפשרת שימוש בחומרי מילוי קבועים או זמניים לטווח ארוך, לצורך הרמת הפנים על ידי החזרת הנפח הטבעי שאבד – ללא ניתוח, ללא שימוש במחטים וללא כאבים או צלקות.

תיאור הטיפול

לאחר אלחוש מקומי, ודרך נקודות כניסה בודדות בלבד, מוחדרת לעור מיקרו-קנולה גמישה, המאפשרת הוספת נפח לעיצוב ולהרמת הפנים, ללא ניתוח, ללא מחטים, ללא טראומה לעור.

הטיפול נמשך כארבעים דקות במרפאה מתקדמת ומומלץ לחזור לתחזוקה לשם שימור התוצאות אחת לשנה. בהתאם לחומרי המילוי, למצב ההתחלתי של הפנים ולתדירות טיפולי התחזוקה, התוצאות יכולות להישמר עד לחמש שנים.

חשוב מאוד להקפיד לבצע את הטיפול במרכז רפואי רציני ולוודא שרופא, המיומן בסוג זה של טיפולים, מבצע אותו. כדאי לדעת, ששיטת המיקרו-קנולות מתאימה לטיפול גם באזור הצוואר והמחשוף, ליצירת מראה צעיר והרמוני של כל פלג הגוף העליון, ולאזורים החשופים דוגמת גב כפות הידיים, הזוכות לנפח טבעי צעיר חדש, לאחר הטיפול.

כדאי לדעת

לפני שיקבע תור לטיפול, תעברו שיחת ייעוץ ובדיקה על ידי הרופא המטפל. הוא יסקור יחד איתכם את האפשרויות העומדות לרשותכם בהסתמך על רצונכם ועל מצבכם הבריאותי.
תוכלו לשאול אותו את כל השאלות העולות בראשכם ותקבלו פירוט מלא על התהליך כולו: יינתן הסבר על סוג ההרדמה, זמן הטיפול, תופעות הלוואי, סיבוכים אפשריים וזמן ההחלמה.


ניתוחים פלסטיים - הטבות מיוחדות
 • ל-50 הנרשמים הראשונים!

  מתיחת פנים ללא ניתוח, בשיטה טבעית ובמחיר מיוחד!
 • הכיני גופך לקיץ! הצרת היקפים בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בארץ להמסת השומן והצלוליט. תוצאות מדהימות כבר מהטיפול הראשון!
 • הרמת פנים ללא ניתוח! תוצאות מדהימות בטיפול קצר ללא כאבים וללא זמן החלמה!
 • מילוי קמטים בשיטה מיוחדת ללא מחטים וללא כאבים!

  פיסול ועיצוב האף ללא ניתוח!

  פיסול ועיצוב השפתיים ללא מחטים לתוצאה טבעית ומושלמת.
 • הטבה מיוחדת! למזמינות הרמת פנים ללא ניתוח יינתן אזור בוטוקס / טיפול מזותרפיה מתנה!
 • ניתוחי אף בהשתתפות קופות החולים ובמחיר מיוחד!

  עיצוב ופיסול הגוף ע"י המסה ושאיבת שומן בטכנולוגיה המתקדמת ביותר, במחיר מיוחד!